sayfa içeriği
  • HALKALI ve ARNAVUTKÖY DERNEĞİ
  • www.halkalivearnavutkoydernegi.com
  • HALKALI ve ARNAVUTKÖY DERNEĞİ
  • http://www.halkalivearnavutkoydernegi.com
  • HALKALI ve ARNAVUTKÖY DERNEĞİ
  • http://www.halkalivearnavutkoydernegi.com
  • HALKALI ve ARNAVUTKÖY DERNEĞİ
  • http://www.halkalivearnavutkoydernegi.com

GİRESUN / KEŞAP

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
YEŞİL AY
HABER

TRT Haber Haberler

YARDIM KAMPANYASI
KIZILAY

Anasayfa

TERÖRÜ LANETLİYORUZ BAŞIMIZ SAĞ OLSUN Bu saldırıda Hayatını kaybedenlere Rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyor. ,Yaralılara acil şifalar temenni ediyoruz.
29.06.2016
Giresun ili Keşap ilçesi Halkalı ve Arnavut köyü Derneğimizin Geleneksel Hale Gelmiş Bulunan İftar Yemeğimizi istanbul da Bulunan Köylülerimiz,Akrabalarımız,Komşularımız ve Sevenlerimizin Ailece Katılaması Yasin ve Kur-an eşliğinde Dualarımızı Yaptık ve Ardından semazen gösterisi yapıldı. Bu A Yemeği veren Derneğimizin Gönüllü üyelerine Vermiş olduğu destek ve yemekten Dolayı Hayırlarınin Kabulünü Rabbimizden Kabul Olmasını dileriz.
27.06.2016
İl özel idaresinin köy yollarına vermiş olduğu destek kapsamında. Halkalı Köy yollarından sonra Arnavut Köy de. Recep dayıların evinin yanından Rahmetli Emin dayının evinin biraz ilerisine kadar Asfaltlama yapıldı ve mükemmel oldu. Hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz.
21.06.2016
Halkalı köy yolu Pazar bağlantısı Cami yanı Ve mahalle bağlantılarında daha once bozuk olan yerlerde betonlama takviyesi yapılmıştı. Bugünlerde de kısım kısım da olsa ihtiyaç duyulan kısımlarda asfaltlama yapılmaktadır. Hayırlı olmasını diliyoruz.
16.06.2016
GİRESUN İLİ KEŞAP İLÇESİ HALKALI ve ARNAVUTKÖYÜ Derneğimizin Geleneksel İftar Proģramı bu yıl 25 Haziran Cumartesi Günü Akşamı Yeşilpınarda OKYANUS DÜĞÜN SALONUNDA Yapılacaktır. Tüm üyelerimiz ,Köylülerimiz ve Hemserilerimiz Davetlidir. Not. İftar proğramımiza katılmak isteyenler isim yazdırmaları rica olunur. İrt Dernek.0212.479 52 28
13.06.2016
Beden değil, ruhlar beslenir şimdi, Ezanlar bir başka, seslenir şimdi, Hoşgeldin.. Ey onbir ayın sultanı.Hoşgeldin Ramazan ayı mağfiret ayıdır. Bu ayda Allah bütün mağfiret kapılarını açmıştır. Ramazan ayı rahmettir. Çünkü Ramazanda müminlere hiç kimsenin bilemeyeceği, had ve hududunu tayin edemeyeceği, miktarını yalnız Allah’ın tayin ve takdir edeceği sevap ve mükâfat verilecektir.
02.06.2016
Halkalı ve Arnağutköyü derneğinin düzenlediği kemer Burgaz kurt Kemer'inde düzenlemiş olduğumuz piknik muhteşem bir şekilde geçmiştir. Halkalı ve Arnağutköyü derneğimizin düzenlediği Kemer Burgaz kurt Kemer'inde düzenlemiş olduğumuz pikniğe katılan Tüm hemşehrilerimiz konuklarımız, Eyüp Giresunlular derneğine Armut düzü derneğine uzaktan ve yakından gelen tüm sponsorlara Halkalı ve arnağutköyü köylüyüm deyipde. bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. DERNEK YÖNETİMİ
23.05.2016
Derneğimizin düzenlemiş olduğu kahvaltıya katılarak ayda birde olsa köylülerimiz ve akrabalarımızla olmanın mutluluğunu yaşarken, davetimize katılan Eyüp Belediye başkanı Remzi Aydın beye, Deniz yıldızı derneği başkanı Ferhat beye Sanatçımız Mehmet Ay beye ve uzaktan yakından katılan tüm dostlarımıza, katılamayıp gönlü bizimle olan sevdiklerimize Derneğimiz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. YÖNETİM KURULU Fot: Devamı na tıklayınız.
02.05.2016
HalkalI ve Arnavut Köy Derneği Olarak 15 Mayıs 2016 PAZAR 10 / 18 /Arası Kemer burgaz KURT KEMER' EYÜP BELEDİYE MESİRE ALANI Olarak anılan yerde Tüm Köylülerimiz, Üyelerimiz ve sevenlerimiz ile Piknik gerçekleştirilecektir. Tüm üye ve Sevenlerimiz Davetlidir.
27.04.2016
23 Nisan 1920’de Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi açıldı. Millet iradesini esas alan meclisin açılış günü ile birlikte Türk halkı da egemenliğini ilan etmiş oldu. 23 Nisan 1920 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı günün yıldönümü olarak kutlanmaya başlanan ulusal bayram, ilk kez 23 Nisan 1920’de “Hâkimiyeti Milliye Bayramı” olarak kutlanmıştır.
22.04.2016
... 11 ...
  
 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret64791
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar8.34888.3823
Euro10.154410.1951
Hava Durumu
Saat
DUMANSIZ HAVA
DENİZ YILDIZI KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DER.
KÖY RESİMLERİ
KIZILAY